Do konkursu zgłoszono 76 prac w I, II i III kategorii wiekowej. W kategoriach IV i V nie zgłoszono prac do konkursu.
Nagrodzono i wyróżniono 41 prac konkursowych.
NAGRODY otrzymali :
Kategoria I - Urodzeni w 2013 r. i później:
I miejsce:
KACPER KAJFASZ - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
ZUZANNA PAŁKA - Regulice
MAŁGORZATA JAKÓBIK - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
II miejsce:
NATALIA CIOŁEK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
JULIA SKULIMOWSKA-JOB - Szkoła Podstawowa w Porębie Żegoty
MARLENA GŁOWNIA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
III miejsce:
JAGODA KOWALSKA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ALICJA KURZAŃSKA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ZUZANNA KAPUSTA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
Wyróżnienia:
MARTYNA MACUDA - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
JAN PAŁKA - Regulice
AMELIA HERMA - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
JAKUB BRÓZDA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
RAFAŁ KASPERCZYK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni o. Grojec
ANTONI KRAMARZ - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ADAM SACHA - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
BARTOSZ BUCZEK - Przedszkole Samorządowe w Alwerni
ZOFIA SZPILA - Przedszkole Samorządowe w Kwaczale
LEONARD WĘGRZYN - Przedszkole Samorządowe w Regulicach
JULIA SADOWSKA - Szkoła Podstawowa w Grojcu
Kategoria II - Urodzeni w latach 2010 - 2012:
I miejsce:
WERONIKA GŁOWNIA - Szkoła Podstawowa w Grojcu
JULIA WACŁAWIK - Kwaczała
II miejsce:
KALINA WRÓBEL - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
PAWEŁ GUŁA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
III miejsce:
OLIWIA ADAMOWSKA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
MICHALINA KURZAŃSKA - Szkoła Podstawowa w Kwaczale
Wyróżnienia:
ZUZANNA WOJTUSIAK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
ELIZA SHAVRIACH - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
HANNA MACIASZEK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
LILIANA PIERZCHAŁA - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
Kategoria III - Urodzeni w latach 2006 - 2009
I miejsce:
KORNELIA GIERMEK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
NATALIA STAŃCZYK - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
FILIP DĘBSKI - Grojec
II miejsce:
MARTYNA WILK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
OLIWIA LASOŃ - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
III miejsce:
OLIWIA DUDEK - Szkoła Podstawowa w Grojcu
NATALIA KULAWIK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
Wyróżnienia:
MILENA SHAVRIACH - Szkoła Podstawowa w Okleśnej
TYMON SADOWSKI - Szkoła Podstawowa w Grojcu
WERONIKA DRZYMAŁA - Szkoła Podstawowa w Alwerni
MIKOŁAJ WOJTUSIAK - Szkoła Podstawowa w Regulicach
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie konkursem, piękne prace konkursowe, opiekunom za przygotowanie uczestników do udziału w konkursie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym i zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni.
Nagrody można odbierać w Niedzielę Palmową na Rynku w Alwerni od 9:30 do 13:30, lub od poniedziałku 29 marca w Samorzadowym Ośrodku Kultury. Palmy konkursowe można odebrać po zakończeniu wystawy konkursowej w niedzielę od 13:00 do 13:30, lub od poniedziałku w naszym ośrodku.
Przypominamy, że przy odbiorze nagród i palm obowiązuje bezwzględnie maseczka zakrywająca usta i nos.
Serdecznie zapraszamy.